Kulki kegla – dlaczego kobiety oszalały na ich punkcie?

Kulki waginalne | Sex Shop zPieprzykiem

Kulki kegla – dlaczego kobiety oszalały na ich punkcie?

Co wiesz o mięśniach Kegla?

W Polsce większość kobiet słyszy o mięśniach Kegla dopiero podczas szkoły rodzenia: jako ostrzeżenie, że trzeba je ćwiczyć – inaczej seks będzie wyglądał jak pchanie kija w dętkę. Mięśnie Kegla to inaczej mięśnie dna miednicy, które podtrzymują narządy wewnętrzne. Dbanie o nie zapobiega przykrym niespodziankom, jak wysiłkowe nietrzymanie moczu, obniżanie się i wypadanie macicy. Rzadko mówi się jednak o innych zaletach wynikających z ćwiczenia tych mięśni. Chcesz mieć większą satysfakcję z seksu? Przeżyć orgazm, jakiego jeszcze nie zaznałaś? To do dzieła! Sprawdź, jak możesz zadbać o swoje mięśnie.

Kulki Kegla: po co i dla kogo?

W naszym kraju edukacja seksualna praktycznie nie istnieje. Na szczęście wiele możemy się nauczyć z kultury Dalekiego Wschodu. Kulki Kegla, inaczej zwane kulkami gejszy lub kulkami waginalnymi znane są w Japonii od IV wieku. Kulki gejszy to jedna, dwie, lub więcej kulek połączonych ze sobą sznurkiem. Ale to nie koniec różnorodności. Mogą mieć średnicę od 3,5 do 4 cm i różnić się wagą. Wykonywane są z materiałów takich jak: tworzywa sztuczne, lateks, metal. Jeśli boisz się reakcji alergicznych najbezpieczniej wybrać te z hipoalergicznego silikonu medycznego. Wielkość i wagę trzeba dobrać indywidualnie, ale jeśli nigdy nie ćwiczyłaś mięśni Kegla zacznij od kulek większych i lżejszych. Za małe i za ciężkie kulki na początku mogą sprawiać trudności w utrzymaniu i po prostu wypadać. Kulki przy pomocy lubrykantu wkładamy do pochwy tak, aby było nam wygodnie. Teraz wystarczy je zostawić i zająć się swoimi zajęciami. Na początku zacznij od kilku minut, aby nie przeciążyć mięśni. Osoby bardziej wprawione mogą używać kulek przez kilka godzin dziennie. Możesz też użyć kulek do zabawy dla dwojga, i potraktować je jak inne zabawki erotyczne. Na przykład umieszczając je w pochwie przed rozpoczęciem seksu analnego i czerpiąc przyjemność z dodatkowej stymulacji.

Czy każdy może ich używać? Nie, jeśli jesteś w ciąży lub świeżo po porodzie, musisz poczekać. Ale już czas po połogu jest idealny, żeby zacząć ćwiczenia i wzmocnić mięśnie po ciąży.

Pocałunek gejszy – co to jest?

Wbrew pozorom to nie pocałunek. Technika kabazza lub pocałunek singapurski to technika, polegająca na zaciskaniu i rozluźnianiu mięśni pochwy, co ma doprowadzić do orgazmu mężczyznę. To kobieta jest tu stroną aktywną, dzięki tej technice dostarcza mężczyźnie wiele rozkoszy. U kobiety również uaktywniają się nowe miejsca erogenne a wraz z nimi intensywniejsze orgazmy.

Duży wybór kulek znajdziesz na naszej stronie. Zamów je bez wychodzenia z domu i zacznij ćwiczyć dla zdrowia i przyjemności! W tym celu możesz skorzystać z zestawów ćwiczeń, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

 

Share this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *