Orgazm jakiego nie znałeś

Większy twardszy penis? Poznaj sekret | Blog zPieprzykiem

Orgazm jakiego nie znałeś

Co gdybyś się dowiedział że jeszcze nie przeżyłeś najmocniejszego orgazmu na jaki Cię stać?

Niewątpliwie chciałbyś poznać w czym leży sekret… Odpowiedź leży w dobrze znanej zabawce erotycznej zwanej pierścieniem erekcyjnym, znanym też jako cock ring.

Prawdopodobnie słyszałeś o tym małym cudeńku. Może nawet natknąłeś się na parę zdjęć w Internecie, które nie są w stanie oddać prawdziwej mocy tego gadżetu.

Zaufaj nam, na pewno chcesz wypróbować jakie niesie on za sobą korzyści.

Ta zabawka erotyczna może być używana podczas masturbacji, stymulacji partnera podczas seksu, przedłużania erekcji jak również pomagania w jej osiągnięciu.

Pozostań z nami a odkryjemy przed tobą korzyści jakie niesie za sobą pierścień erekcyjny, dlaczego chciałbyś go mieć, kogo ma zaspokajać oraz wszystko co musisz wiedzieć, zanim rozkochasz się w oszałamiających orgazmach jakie za sobą niesie.

Pierścienie na penisa czyli orgazm jakiego nie znałeś

Pierścień erekcyjny – (z angielskiego erection ring lubo potocznie cock ring), to gadżet erotyczny w postaci pierścienia bądź zacisku, który po nałożeniu na penisa potrafi zdziałać cuda. Penis stanie się twardszy, bardziej nabrzmiały, czuć jak pulsuje w nim krew.

A to dopiero początek!

Dzięki uciskowi pierścień erekcyjny pomoże przedłużyć erekcję i wzmocni orgazm. Podobnie jak pompka do penisa, pierścienie erekcyjne w naturalny sposób pomogą się rozprawić z przedwczesnym wytryskiem.

Myślisz, że to koniec zalet?

Nie jedna kobieta pokocha ten mały gadżet i silne pchnięcia wzmocnione dodatkowymi wibracjami czy wypustkami które posiadają pierścienie.

Jak działa pierścień na penisa?

Prostota i skuteczność tego gadżetu wynika z wykorzystania naturalnych procesów zachodzących w ciele podczas podniecenia oraz erekcji. Podczas wzwodu zwiększa się dopływ krwi do penisa powodując że penis staje się nabrzmiały, twardy oraz zwiększa swoje rozmiary. Pierścień poprzez swój ucisk powoduje że krew nie może z niego odpłynąć tak łatwo, dzięki czemu penis pozostaje w stanie erekcji n DŁUŻEJ a nawet powoduje jego mocniejszy i bardziej nabrzmiały wzwód.

Pierścień na penisa przy zaburzeniach z erekcją

Dzięki swojemu działaniu pierścień na penisa to nie tylko sposób na wydłużenie wspólnych igraszek i zwiększenie przyjemności podczas seksu ale także pomoc w zaburzeniach erekcji. Główną ich zaletą jest to że można je stosować z innymi metodami leczenia w zaburzeniach erekcji w celu poprawy efektów.

Czasami pierścienie erekcyjne są używane w połączeniu z pompką do penisa. Pompka zwiększa przepływ krwi pomagając tym w osiągnięciu erekcji, a następnie pierścień pomaga ją utrzymać

Zalety pierścieni erekcyjnych

Istnieje wiele korzyści z używania pierścieni o których po prostu ludzie nie znają. Wygląda jak niepozorna, prosta zabawka erotyczna, która w rzeczywistości potrafi działać cuda.

Oto kilka powodów dla których warto mieć ją u siebie:

  • Twardszy i większy penis – to głębsza penetracja dzięki której oboje poczujecie różnicę
  • Bardziej wrażliwy penis – dzięki czemu będziesz mógł przeżywać nowe doznania o których wcześniej mogłeś tylko marzyć
  • Dłuższa erekcja – to nie tylko zaleta dla mężczyzn. Kobiety często potrzebują więcej czasu aby osiągnąć orgazm. Dłuższa erekcja nie tylko pomoże osiągnąć go wam razem ale pozwoli dłużej eksperymentować w różnych pozycjach
  • Pomoc w zaburzeniach erekcji – bezbolesny i niezastąpiona pomoc w zaburzeniach erekcji
  • Trening wytrzymałościowy – pierścienie erekcyjne to niezawodny sposób w podnoszeniu swojej wytrzymałości oraz długości stosunków

Share this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *