Pierścienie erekcyjne

Jak działa pierścień erekcyjny

Pierścienie erekcyjne

Jak działa pierścień erekcyjny?

Pierścień erekcyjny znane również jako ring na penisa, zacisk erekcyjny, cock ring czy c-ring to gadżet  erotyczny który ma pomóc mężczyznom.  Wydłuża erekcjęopóźnia wytrysk oraz zwiększa przyjemność obojga kochanków. Cock ring działa poprzez zatrzymanie dopływu krwi do członka i może być wykorzystywany tak podczas masturbacji jak i seksu.To proste rozwiązanie które nie tylko może być alternatywą dla suplementów czy kosmetyków wydłużających erekcję, ale także doskonałym dopełnieniem.

Warianty cock ring?

Gdy już wiesz jak działa pierścień erekcyjny kilka słów o jego różnorodności. A jest w czym wybierać!

Pierścienie erekcyjne występują w wielu wariantach i powinny być odpowiednio dobrane tak aby pierścień na penisa nie był ani zbyt luźny lub za ciasny.

PIERŚCIEŃ NA PENISA I JĄDRA

Idealny dla fanów stymulacji jąder. Pierścień na penisa i jądra zagwarantuje im stymulację na jaką zasługują. Pierścienie są dostępne w wielu rozmiarach oraz wykonane z różnych materiałów, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Zalecane dla mężczyzn z doświadczeniem w używaniu pierścieni.

Wyświetl pierścienie na penisa i jądra.

ZACISKI NA PENISA

Rodzaj pierścienia który jest w pełni regulowany – koniec problemu z doborem rozmiaru! Jednocześnie zacisk gwarantuje idealne dopasowanie.

To także idealne rozwiązanie dla tych którzy mają problemy z wytryskiem podczas noszenia pierścienia. Odepniesz go jednym ruchem, w najbardziej odpowiednim dla Ciebie momencie.

Idealne rozwiązanie dla rozpoczynających przygodę z pierścieniami.

Zaintrygowany? Sprawdź wszystkie modele zacisków erekcyjnych.

PIERŚCIEŃ Z MASAŻEM KROCZA

Pierścienie tego typu to nie tylko dodatkowy masaż krocza, który dostarcza nieziemskich doznań. Często pierścień wypych i uwydatnia penisa bardziej niż pierścienie pozostałych typów.

Teraz dzięki oryginalnemu wykończeniu możesz przeżywać jeszcze więcej rozkoszy.

Zobacz najbardziej popularne modele.

WIBRUJĄCY PIERŚCIEŃ EREKCYJNY

Wibrujące pierścienie to przyjemność nie tylko dla Ciebie ale także twojej partnerki. Dzięki niemu twoja erekcja będzie dłuższa, a dodatkowe wibracje będą pobudzać łechtaczkę z każdym twoim ruchem. Ty będziesz kontrolował kiedy i jak pobudzić swoją partnerkę.

Jeśli do tej pory nie starczało czasu aby twoja partnerka doszła razem z tobą, to ten typ pierścienia jest dla was idealny!

Wyświetl wszystkie modele wibrujących pierścieni erekcyjnych.

PIERŚCIENIE Z STALI CHIRURGICZNEJ

Metalowe pierścienie to styl i klasa sama w sobie, której nieodzownym elementem jest stalowy ucisk gwarantujący solidną satysfakcję.

W przypadku pierścieni ze stali chirurgicznej bardzo ważne jest aby dobrać odpowiedni rozmiar pierścienia.

Polecany dla wprawionych w używaniu tego typu gadżetów erotycznych.

Wyświetl wszystkie modele pierścieni ze stali.

ELASTYCZNY PIERŚCIEŃ NA PENISA

Jedne z najbardziej znanych i lubianych wariantów. Od tego wszystko się zaczyna…

Elastyczny pierścień erekcyjny sprawdzi się na penisa każdego rozmiaru, dbając o odpowiedni ucisk. Łatwo go usunąć i jest wygodny w użyciu. Ze względu na swoją uniwersalność, polecany jako „pierwszy” pierścień.

 

Jak dobrać odpowiedni rozmiar

Jeśli twój wybór padł na elastyczny pierścień bądź zacisk, nie musisz się martwić o dobór rozmiaru, gdyż są to ringi pasujące na każdy rozmiar. Sprawa ma się inaczej w przypadku pierścieni nie rozciągliwych.

Aby dobrać odpowiedni rozmiar należy w czasie wzwodu zmierzyć średnicę swojego członka. Owiń taśmę wokół podstawy penisa, aby ustalić jego obwód. Dla pierścieni noszonych na penisa i jądra, zmierz analogicznie obwód wokół penisa i jąder. Miarka którą wykorzystujesz powinna przylegać ale nie uciskać.
Długość w ten sposób otrzymaną podziel przez 3.14 aby otrzymać średnicę pierścienia jaka jest idealna dla ciebie.

Odpowiedni dobór średnicy jest bardzo ważny. Jeśli pierścień będzie zbyt ciasny może w najlepszym przypadku prowadzić do bólu a w najgorszym do uszczerbku na zdrowiu. Z kolei zbyt luźny nie wykona swojego zadania…

Pamiętaj również aby przed założeniem przeczytać ulotkę znajdującą się w opakowaniu.

Jak zakłada się pierścień na penisa

Pierścienie są niezwykle łatwe do założenia. Przed założeniem pierścień na penisa warto zadbać o dokładne wygolenie obszaru dookoła penisa oraz jąder aby oszczędzić sobie wyrywania włosów. Pierścień zakłada się dużo łatwiej i wygodniej jeśli dodatkowo używasz lubrykant.

Zakładanie pierścienia na penisa

Pierścienie rozciągliwe zakłada się na penisa w erekcji używając go razem z ulubionym lubrykantem dopasowanym do materiału z jakiego zrobiony jest pierścień. Następnie wystarczy jeśli go rozciągniesz i delikatnie umieścisz u podstawy penisa. Można również przesunąć go aż do samej nasady.

Zakładanie nieelastycznych pierścieni odbywa się na penisa przed osiągnięciem erekcji. Penis powinien być zwiotczały w czasie zakładania. Pierścień idealnie sam się dopasuje gdy tylko się podniecisz a penis osiągnie erekcje.

Zakładanie pierścienia na penisa i jądra

Zanim zaczniesz upewnij się że penis jest zwiotczały. Zacznij od włożenia jąder do pierścienia, po jednym naraz. Jądra powinny spoczywać na pierścieniu. Następnie przełóż główkę penisa przez pierścień i wepchnij go do samej jego podstawy.
W tym przypadku dodatkowa ilość lubrykanta może być bardzo pomocna.

Jak używać pierścień erekcyjny

W zasadzie używanie pierścienie jest bardzo proste. Jest tylko kilka zasad o których warto pamiętać. Oto one:

✓ Przyciąć włosy wokół penisa i jąder, aby uniknąć zaczepienia

✓ Użyj  lubrykant dla łatwiejszego zakładania i zdejmowania

✓ Natychmiast usuń, jeśli wystąpi jakikolwiek ból, obrzęk lub utrata czucia

✓ Pamiętaj że pierścienie z plastikowymi stymulatorami mogą powodować sińce

✓  Pierścień nie powinien być używane bez przerwy, dłużej niż 30 minut

✓  Używać ring jeśli przyjmujesz leki rozrzedzające krew, masz cukrzycę lub zaburzenia nerwowo-krwionośne

NAJWAŻNIEJSZE … Rozkoszujcie się długimi chwilami we dwoje oraz MEGA orgazmem!

Gdy już wiesz jak działa pierścień erekcyjny, czy jesteś gotowy go wypróbować?

Share this post

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *